м. Київ, вул. Узинська 2 (Святошинський р-н) | +38 (044) 407 16 95

Життя учнів

Коли в учнів канікули, то це час для відпочинку. Час, коли життя учнів проходить, безсумнівно, весело, цікаво, пізнавально, але повністю за межами навчального закладу. Можливо, вони подорожують на інші континенти, можливо, досліджують мальовничі міста України, знаходять найцікавіші місця столиці або просто використовують можливість виспатися вдома та провести час із сім'єю. Щоб вони не робили, ми впевнені, що вони щасливі, бо з Богом, але сподіваємося, що й за ліцеєм вони сумують. Тому що ліцей за ними — дуже!

Ось-ось почнеться навчальний семестр, що обіцяє принести з собою купу захоплюючих пригод, зустріч із старими добрими друзями, нові знайомства та просто неймовірну кількість цікавих корисних знань. Та поки учні все ще мають змогу відпочити.

А в ліцеї робота кипить! Вже зараз спеціально підготовлені команди вчителів влаштовують секретні засідання у штаб-учительскій, щоб розробити план проведення надзвичайно цікавих заходів, квестів, ігор, екскурсій, виїзних занять та багато чого іншого! Крім того, все це буде проводитися не тільки українською, а й іноземними мовами! Але тс-с-с, тихо. Поки що це таємниця :)

Однак ми можемо відкрито розказати про те, що вже встигли підготувати для наших учнів. Мовні, кулінарні заняття, заняття з тенісу, баскетболу, волейболу, кіноклуб; зустрічі з нашими іноземними друзями; скайп-конференції з учнями європейських шкіл; участь у міжнародних мовних та математичних конкурсах, таких як “Puzzle English”, “Кенгуру”, “Соняшник” тощо; пізнавальні семінари та тренінги на актуальні теми та багато-багато іншого!

Тож ми з нетерпінням очікуємо навчального процесу. До зустрічі!

 

Нагадуємо, що відео- та фотозвіти усіх проведених заходів, згодом, ви зможете побачити на нашому сайті у розділах “Про ліцей”, та “Життя в ліцеї”, а також у соціальних мережах Facebook, YouTube та Instagram.